Карта Туз Жезлів: значення Таро

Читання Таро зараз стає все більш популярним. Люди проявляють ентузіазм з приводу цієї системи, тому що вона може в будь-який момент зрозуміти самих себе, визначити причини для відмови і легко використовувати відповідні можливості для реалізації своїх бажань і реалізації планів. Поза всякими сумнівами корисно вивчити значення карт Таро. Наприклад, що з'явився в ситуації козир чарівної палички розповість про багатьох позитивних здібностях прекрасне життя запитувача. Туз жезлів позиції гральних карт на платформі Таро є просунуті і елементарні аркани. Перші мають найбільш фундаментальне значення, тому що вони відображають цикл повсякденних подій кожної людини, поворот долі і основні прояви людської натури.


Вторинні Аркона, що включають туз жезлів (еквівалентну назва - великий туз), доповнять загальну ідею і розкажуть основні деталі. Козирна карта жезлів (значення карти Таро) визначається комбінацією характеристик набору жезлів і числовий концепції Туза. Будь-який набір карт Таро пов'язаний з певним елементом. Наприклад, костюм чарівної палички - це прояв атрибуту вогню. Несе в собі власну енергію, волю, активність, азарт, наполегливість, прагнення до лідерства. Слоган карти набору чарівної палички - моя надія, а мотивація цих дій - ентузіазм в боротьбі, досягненні нових висот, досягненні цілей, становленні коханою людиною і побудові ясною публіки. Ейс показує, що рухає людьми.


По крайней мере, поява козирної карти будь-якої масті покаже, яке відношення, мотивація і імпульсірует, є у кожної конкретної людини в даній ситуації. Основні слова в описі карткового ворожіння - туз чарівної палички, шляхом порівняння двох значень визначаються основні слова туза к